Pracujący uczeń

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piniusz
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2010, 19:22

29 lip 2010, 19:34

Witam,
Mam pytanie odnośnie student employee. Na początku wakacji wyjechałem do Anglii i podjąłem pracę, ale dopiero teraz dowiedziałem się, że jest formularz, który zwalnia z podatku ucznia który pracuje w przerwie pomiędzy semestrami. Jednak od od 5 tygodni jnuz pracowałem i płaciłem podatek oraz BR. Czy teraz jak wypełniłem ten formularz, dostanę zwrot podatku? A jeśli tak, to czy będę musiał czekać do kwietnia, czy przy kolejnych wypłatach otrzymam zwrot (taką wersję usłyszałem od znajomego z pracy)?
Awatar użytkownika
znajoma
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:51

31 sie 2011, 15:34

Możesz poszukać odpowiedzi na portalu powroty.zielonalinia.gov albo wysłać do nich mail z takim zapytaniem. Wiem, że udzielają odpowiedzi na pytania Polaków pracujących za granicą i powracających do kraju. Można też dzwonić na zieloną linię i dopytać. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć odpowiedź:)
Awatar użytkownika
mista_lova
Posty: 17
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:48

14 lis 2011, 17:14

Zadzwoń do Euro-Tax podpowiedzą napewno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa