Forum na sprzedaż

Mężczyzna 22 letni szuka pracy. PILNE !

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Irlandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Re: Mężczyzna 22 letni szuka pracy. PILNE !

Postautor: pogodynka » 25 mar 2010, 13:39

Cześć,
Mam na imię Anna i chciałam Ci coś zaproponować. Praca w Multi Level Marketingu! Ja to robię już od roku a od 4 miesięcy to jest już mój jedyny dochód. Bez potrzeby szrgania sobą przed pracodawcą jak tanim mięsem- wiem jak to jest. Rok temu razem z siostrą przeszukiwałyśmy strony internetowe i znalazłyśmy firmę Oriflame -która obecnie jest bardzo znana w Polsce! Pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz, czyli krótko mówiąc zarabiasz tyle ile sam wypracujesz. Wiem że dla niektórych to bajka i kojaży im się z domokrążcą ale to nie prawda. Tutaj naprawdę możesz zbudować swój własny biznes i takich ludzi jak ja jest już setki ( w Polsce-tysiące). Nic cię to nie kosztuje. Jedyna żeczą którą musisz robić to ruszyć tyłek! Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o to mój tel 0862094008 lub email ann.les@vp.pl

Pozdrawiam
Anna Leś
Oriflame Consultants Manager
pogodynka

Wróć do Irlandia