Praca dla Studentów - >>>>>wakacje 2012<<<<<

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
rozi1986
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2010, 15:44

04 gru 2010, 01:22

Witam,

mam ciekawą propozycję pomocy w znalezieniu pracy w Niemczech. Oferta skierowana jest do osób posiadających status studenta oraz maturzystów.. Osobiście studiuje w Monachium w Niemczech, dzięki czemu mam łatwiejszy dostęp do tutejszego rynku pracy. Pomagam znaleźć mieszkanie, oraz oferuje pomoc na miejscu. Zarobki kształtują się w zależności od pracy, ilości przepracowanych godzin oraz zaangażowania(średnia płaca to ok. 1700 euro miesięcznie) Za pomoc w uzyskaniu pracy oraz znalezienia taniego mieszkania oczywiście pobieram jednorazową opłatę. Bez obaw, nie chce żadnych zaliczek, przedpłat itp. Jeśli zdecydujesz się na znaleziona przeze mnie pracę, opłatę od Ciebie pobieram dopiero po pierwszych trzech dniach pracy, kiedy stwierdzisz że wszystko jest w porządku lub po 1 miesiącu po wypłacie. Proszę o możliwie wczesne zgłoszenia ponieważ im wcześniej tym większe prawdopodobieństwo dostania pracy. Wszelkie pytania proszę kierować na niżej podanego maila. Na życzenie podaję numer tel.
Mój e-mail: praca.rozek@googlemail.com
Skype: maciej_rozek

Serdecznie pozdrawiam
Maciej Rożek
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 20:12 przez rozi1986, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
pies1806
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2011, 23:27

03 sty 2011, 23:30

Mam 20 lat, jestem studentką, bardzo bardzo chciałabym pracować we wakacje za granicą, nie mam zielonego pojęcia jak zacząc i od czego, ciesze się, że znalazłam Twoj kontakt, licze na pomoc i współpracę, i poważne zamiary w znalezieniu tego zatrudnienia na kilka miesiecy. Z pozdrowieniami i prosba o kontakt Weronika Moj meil pies1806@o2.pl

ten meil podany prez ciebie jest chyba niepoprawny bo nie chce mi wysłąć :(
Awatar użytkownika
andrao
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2011, 10:45

11 sty 2011, 11:43

witam, mam kilka pytań: czy podane zarobki to zarobki brutto?, jaką kwotę należy odliczyć na zakwaterowanie, i mniej więcej co to za praca? pozdrawiam
Awatar użytkownika
rozi1986
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2010, 15:44

14 sty 2011, 14:55

andrao pisze: witam, mam kilka pytań: czy podane zarobki to zarobki brutto?, jaką kwotę należy odliczyć na zakwaterowanie, i mniej więcej co to za praca? pozdrawiam



Witam,

Proszę zgłosić się do mnie drogą mailową, załączę Panu plik, w którym są wszystkie szczegóły dotyczące mojej oferty.

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Lothian
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2011, 16:09

24 sty 2011, 16:12

Witam także jestem zainteresowany tą pracą. Wysłałem maila wczoraj oczekuje odpowiedzi w szybkim terminie
Pozdrawiam ;)
Student z Częstochowy
Awatar użytkownika
marcelus
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2011, 10:11

17 lut 2011, 10:38

no ja właśnie jadę z wrocławskiego Eurokontaktu i pytam doświadczonych ludzi na co w ogóle zwracać uwagę, z czym uważać, czyta się o samych negatywnych doświadczeniach, więc tym bardziej mnie to interesuje. o agencję jestem spokojny, poleciła mi ją laska, która wyjeżdża od kilku lat regularnie, właśnie głównie do Niemiec i nigdy nie narzekała. gorzej z samym podejściem Niemców, o to się trochę obawiam. Mam nadzieję, że stereotypy tu się nie sprawdzają. Ktoś wyjeżdżał wakacyjnie?
Awatar użytkownika
paulinka40
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2011, 15:11

21 maja 2011, 15:13

Witam!Rowniez jestem zainteresowana praca na terenie Niemiec od ok.18 lipca do wrzesnia.Posiadam uprawnienia Ratownika Wodnego,AED,prawo jazdy oraz znam biegle angielski ,w miare hiszpanski oraz srednio niemiecki oraz podstawy francuskiego.Zalezaloby mi bardzo na ofertach z mozliwoscia zakwaterowania.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lukasz_fc
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2011, 16:21

03 cze 2011, 16:46

Witam jestem 20 letnim studentem i także jestem zainteresowany pracą za granicą(w okresie od 9-10 lipca do września). Proszę jednak o dokładniejsze informacje dotyczące pracy, zakwaterowania itp.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pinucha1990
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2012, 16:43

25 lut 2012, 16:45

Hej. Czy oferty pracy są również na wakacje 2012??
pozdrawiam
paulina

mój mail: pinucha1990@o2.pl
Awatar użytkownika
rozi1986
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2010, 15:44

14 kwie 2012, 18:51

pinucha1990 pisze: Hej. Czy oferty pracy są również na wakacje 2012??
pozdrawiam
paulina

mój mail: pinucha1990@o2.pl



Witam,

Oferta jest jak najbardziej aktualna. Wakacje 2012 coraz bliżej, proszę o kontakt i przesyłanie aktualnych CV.

Pozdrawiam serdecznie
Maciej Rożek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa