ATERIMA MED z Krakowa i wyjazd do pracy w DE jako opiekunka!

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maladorf
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2011, 18:48

19 paź 2011, 18:58

Witam!:)
Czy miał ktoś okazję wyjeżdzać do pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej za pośrednictwem agencji pracy Aterima Med z Krakowa? Jeżeli tak to prosiłabym o informację na temat tej agencji, rzetelności jej działania, warunków jakie proponują i stopnia wywiązywania się z nich. WSZYSTKIE info. mile widziane, ponieważ mam możliwość skorzystania z wyjazdu i chciałabym poznać zdanie osób, które korzystały już z pośrednictwa Aterimy.

Dzięki za pomoc i odp.
Pozdrawiam! B
Awatar użytkownika
salomonka
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:10

27 paź 2011, 00:14

Droga B :)
Sama nie wyjeżdzałam z tą agencją, ale jechałam busem z Niemiec z osobą, która z nimi była i dosyć pochlebnie się o tej firmie wypowiadała. Jeśli choć trochę udało mi się pomóc, to bardzo się cieszę.

Pozdrawiam,
Salomonka
Awatar użytkownika
maladorf
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2011, 18:48

02 lis 2011, 09:13

Dziękuję za odpowiedz!:)

Jeżeli ktoś jeszcze mógłby zabrać głoś w temacie, to byłoby miło. Z góry dzieki!;)
Awatar użytkownika
Basiunia
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2012, 12:50

18 maja 2012, 13:23

Ja jestem z Aterimą po raz drugi już. Za pierwszym razem miałam obawy, bo firma była nowa. Druk A1 o który poprosiłam dosłali mi jak już byłam w Niemczech. Ale przyznam, że nie mogę narzekać. uczciwie się ze mną rozliczaja. W tej chwili będe siedziała co najmniej pół roku, bo się rozwiodłam, a nawet dobrze mi tutaj jest. Koordynatorka mi się chwaliła że zostali wyróżnieni czymś tam o bezpiecznej pracy. Na ich stronie jest coś takiego: opiekunki.aterima.pl/aterima-med-pomaga-pomocy Nie wiem czy to o to chodzi, ale chyba można im zaufac. Kilka innych firm z którymi miałam do czynienia wyraźnie od nich odstaje pod względem zarobków jak i obsługi. Oby nagle nie zmienili strategii i trzymali się tego jacy są teraz a będzie dobrze. Ogólnie z mojej strony mogę polecić. Aha - koordynatorki dzwonią do mnie dość czesto, co w innych firmach nie zdarzało mi się albo wcfale albo raz na trzy miesiace.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa