Praca jako opiekunka a brak języka

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
Sebastian43
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2016, 20:37

24 wrz 2016, 13:24

polece cioci juz podobna prace miała
Awatar użytkownika
ater
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2016, 11:45

21 kwie 2017, 11:56

W większości miejsc niestety język jest potrzebny szczególnie ten komunikacyjny. Ale na stronie Agencji https://www.opiekunki.aterima.pl/ można skorzystać z kursów języka. Jeśli ktoś na prawdę chce do pracy wyjechać to się nauczy i nie będzie z tym miał większego problemu.
Awatar użytkownika
banu
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2017, 13:52

10 maja 2017, 13:56

Witajcie,
pracuję jako opiekun osób starszych w Niemczech http://www.eurocare.com.pl/opieka-nad-o ... ymi-niemcy . Moja znajomość języka przed pierwszym wyjazdem była na poziomie podstawowym, nigdy nie miałem z nią praktycznej styczności, poza szkołą. Jednak nie stanowiło to wielkiego problemu, ponieważ pośrednictwo pracy udostępnia taką platformę do nauki języka, można z niej korzystać również podczas wykonywania zlecenia. Bardzo mi to pomogło, a język aktualnie mam na poziomie bardzo dobrym.
Awatar użytkownika
czarex
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2017, 19:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

08 sie 2017, 19:36

Znać podstawy koniecznie, reszty można uczyć się na miejscu korzystając z kursu i łączyć go z praktyką.
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

23 sie 2017, 11:58

wiem, że jak się jedzie z medipe to oni organizują kursy języka, więc na pewno to duży plus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa