Opiekunka do starszej osoby - gdzie szukać pracy?

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
ater
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2016, 11:45

16 gru 2016, 14:05

Polecam kontakt z Agencją http://www.opiekunki.aterima.pl pracuje na kontrakcie z tą Agencją i jestem bardzo zadowolona. Więc jeśli ktoś szuka pracy to jak najbardziej warto się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

26 lip 2017, 10:55

warto poczytać na stronie firmy medipe, mają jasno wszystko napisane i tak rzeczywiście jest, wiem po sobie, tak samo wynagrodzenie jedno z wyższych chyba jeśli chodzi o tego typu agencje
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

02 sie 2017, 12:33

Carla pisze:warto poczytać na stronie firmy medipe, mają jasno wszystko napisane i tak rzeczywiście jest, wiem po sobie, tak samo wynagrodzenie jedno z wyższych chyba jeśli chodzi o tego typu agencje
moja siostra tak pracuje też w medipe, była już kilka razy i chyba za jakiś czas znowu
Awatar użytkownika
nowaczos
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:00

20 lis 2017, 13:02

Najlepiej szukać takiej pracy przez agencję pracy szczególnie, jak nie znamy języka niemieckiego dość dobrze. Sprawdźcie sobie firmę https://www.carework.pl oni szukają opiekunek do osób starszych w Niemczech, praca nie jest łatwa, ale mozna naprawdę dobrze zarobić. Wiadomo starsi ludzie są różni, także trzeba mieć dużo cierpliwości.
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412
Rejestracja: 06 paź 2013, 15:01

25 wrz 2018, 11:28

Zapraszamy do Winckler Personal :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa