Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

Opiekunka do starszej osoby - gdzie szukać pracy?

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Niemiec. Bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Re: Opiekunka do starszej osoby - gdzie szukać pracy?

Postautor: ater » 16 gru 2016, 15:05

Polecam kontakt z Agencją http://www.opiekunki.aterima.pl pracuje na kontrakcie z tą Agencją i jestem bardzo zadowolona. Więc jeśli ktoś szuka pracy to jak najbardziej warto się z nimi skontaktować?
ater

Postautor: Carla » 26 lip 2017, 10:55

warto poczytać na stronie firmy medipe, mają jasno wszystko napisane i tak rzeczywiście jest, wiem po sobie, tak samo wynagrodzenie jedno z wyższych chyba jeśli chodzi o tego typu agencje
Carla

Postautor: maltanczyk » 02 sie 2017, 12:33

Carla pisze:warto poczytać na stronie firmy medipe, mają jasno wszystko napisane i tak rzeczywiście jest, wiem po sobie, tak samo wynagrodzenie jedno z wyższych chyba jeśli chodzi o tego typu agencje

moja siostra tak pracuje też w medipe, była już kilka razy i chyba za jakiś czas znowu
maltanczyk

Postautor: nowaczos » 20 lis 2017, 14:02

Najlepiej szukać takiej pracy przez agencję pracy szczególnie, jak nie znamy języka niemieckiego dość dobrze. Sprawdźcie sobie firmę https://www.carework.pl oni szukają opiekunek do osób starszych w Niemczech, praca nie jest łatwa, ale mozna naprawdę dobrze zarobić. Wiadomo starsi ludzie są różni, także trzeba mieć dużo cierpliwości.
nowaczos

Postautor: wincklerpersonal » 25 wrz 2018, 11:28

Zapraszamy do Winckler Personal :-)
wincklerpersonal

Poprzednia

Wróć do Niemcy