Praca na wakacje - Francja

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
Kostek
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2013, 09:59

01 sie 2013, 10:01

Dobra, czas sie ruszyc z tego kraju, wyjechac do jakiejs pracy zagranicę i zarobic porzadne pieniądze. oczywiscie musze wrocic do pazdziernika na studia. Wiadomo, ze kokosow sie i tak nie uzbiera, ale na utrzymanie na rok powinno wystarczyc. nie wiecie moze czy trzeba mieć jakies doswiadczenie jadąc na budowę? W zasadzie nie mam konkretnego fachu, ale szybko sie ucze i ponoc jestem taka zlota raczka. moglbym bya taka pomoca murarza, cos pomalowac, rozrobic, polozyc plytki jak trzeba. Jak to mowi moja dziewczyna - przyniesc, wyniesc, pozamiataj ;) zglosilem na rozmowe do Poland Workforce. Ponoc oni maja ogarniete kontrakty we Francji, gdzie fajnie sie zarabia i wrunki calkiem, calkiem. Ktos byl? Cos wie na ten temat?
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

03 mar 2014, 09:17

Ja pracowałam w zeszłym roku i nawet udało mi się uzyskać zasiłek rodzinny w Niemczech, więc sądzę, że zawsze warto spróbować. Dużo osób z rodziny wyjechało też na stałe zagranicę i są dość zadowolone z tego kroku.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

06 mar 2014, 20:45

Najbardziej popularne na wakacje to prace w restauracjach. Moja koleżanka była na okres lipiec - wrzesień i bardzo sobie chwaliła. Francuzi są bardzo kulturalni i szczodrzy. Warto z nimi współpracować.
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

10 mar 2014, 21:01

Racja, barmani i kelnerzy są zawsze poszukiwani, a obcokrajowcy w okresie wakacyjnym mogą bez problemu znaleźć pracę
Awatar użytkownika
Magda
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2014, 13:24

18 mar 2014, 09:25

W hotelach również łatwo znaleźć pracę, wiem, bo sama tak pracowałam.
Awatar użytkownika
Marcin35
Posty: 14
Rejestracja: 07 maja 2014, 14:56

07 maja 2014, 15:21

hotele, bary, puby, sklepy - oferty pracy jest wiele, trzeba tylko poszukać :)
Awatar użytkownika
kraken_20
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2014, 11:18

27 maja 2014, 11:21

Marcin35 pisze:hotele, bary, puby, sklepy - oferty pracy jest wiele, trzeba tylko poszukać :)
I nie trafić na taką która będzie oszustwem. Różnie to w naszych czasach bywa... Człowiek człowieka oszuka i nic z tego nie będzie... Trzeba uważać na niektóre 'atrakcyjne' oferty. Sam się nadziałem na jedną taką ale całe szczęście nic nie wypaliło.
Awatar użytkownika
anndys
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2014, 10:17

12 lip 2014, 10:20

Także pracowałam przez kilka lat we Francji, co wakacje, dopóki nie skończyłam studiów. Teraz pracuje na pełnym etacie w Polsce, i od czasu do czasu wyjeżdżam na wakacje. Ogromnym atutem pracy w tym miejscu jest to, że bilety lotnicze nie są drogie. To, że skończyłam studia nie oznacza, iż przestałam oszczędzać.
Awatar użytkownika
ohggii
Posty: 80
Rejestracja: 23 lut 2015, 13:04

25 lut 2015, 13:31

Pracy w Polsce nie brakuje, trzeba tylko znaleźć właściwe miejsce, gdzie wszystkie ciekawe oferty są skumulowane w jednym miejscu.

Pracodawcy oferują wolne wakaty w całym kraZnajoma poleciła mi ciekawą stronę z ofertami :)
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

19 mar 2015, 14:37

Ja również polecam stronę rekrutacyjnarewolucja.pl . Po zarejestrowaniu się szybko znalazłam oferty, które mnie interesują. Polecam wejść i zobaczyć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „pozostałe kraje”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa