gastronomia w systemie franczyzowym

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Pawel1995
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2016, 14:38

23 lut 2016, 14:42

Jeśli ktoś szuka pomysłu na własną restaurację, to polecam piramidpizza.pl. Własna gastronomia (franczyza) na bardzo przejrzystych warunkach. Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu.
Awatar użytkownika
FP-Mirmington
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2016, 01:28

25 lut 2016, 15:19

myślę, że jest to nieopłacalny model biznesowy - zastanów się lepiej czy nie warto tworzyć czegoś naprawdę "swojego" :)
Awatar użytkownika
utel1
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2016, 23:19

21 kwie 2016, 12:39

FP-Mirmington pisze:myślę, że jest to nieopłacalny model biznesowy - zastanów się lepiej czy nie warto tworzyć czegoś naprawdę "swojego" :)
To jest bardzo dobre pytanie.
Awatar użytkownika
playhardwork
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2016, 17:55

22 kwie 2016, 22:02

franczyza duzo daje, mysle ze poczatkujacym przedsiebiorcom lepiej rozpoczynac jako franczyza :)
Awatar użytkownika
czyglop
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2016, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

29 kwie 2016, 17:45

Myślę, że można o tym podyskutować.
Awatar użytkownika
Pracuś3
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2016, 03:27

02 maja 2016, 17:32

zakładając swoje pizzerię więcej ugra, ale to też zależy od kapitału i wiedzy jaką posiada, dlatego nie chcę negować franczyzy, bo w wielu przypadkach może być dużo korzystniejsza niż coś typowo swojego
Awatar użytkownika
Urneg
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2016, 21:15

08 maja 2016, 15:30

Sprawdź ofertę sieci Western Chicken http://www.westernchicken.pl/, jest to sieć fast food, która serwuje kurczaka w panierce. Umowa jest zawierana w oparciu o franczyznę. Ogromny pozytywem Western Chicken jest to, żę uruchomienie lokalu to grosze!
Awatar użytkownika
zaioam
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2016, 19:45
Lokalizacja: Lublin

31 maja 2016, 20:00

donovan pisze:Franczyza się opłaca jeśli rzeczywiście marka przyciągnie ludzi, jeśli nie przyciąga to lepiej odpuścić i zająć się czymś pod własną marką. Ewentualnie czasem w ramach franczyzy jest dużo udogodnień w prowadzeniu firmy, prowadzą stronę internetową, rachunkowość, gadżety promocyjne, promują się w mediach.
To wtedy jest warte rozważenia.
optimed pro office

Zgadzam się. nie rozumiem dlaczego miałbym płacić takiej pizzerii za franczyzę, jakie zyski bym z tego miał? chyba żadne
Awatar użytkownika
Assasin
Posty: 191
Rejestracja: 04 sty 2014, 18:44

09 cze 2016, 10:27

Z tego co wiem to wyposażenie trzeba sobie załatwić samemu. Mój znajomy ma restaurację w systemie franczyzowym i o całe zaopatrzenie i asortyment musiał się zatroszczyć sam. Pomysł z restauracją się generalnie przyjął ale ludziom powoli zaczynało się nudzić serwowane przez niego jedzenie wiec postanowił wprowadzić kilka zmian. Mianowicie, długo zastanawiał się nad specjalistycznymi komorami wędzarniczymi, w które w końcu zainwestował i zaczął sam wędzić mięsa, wędliny i sery. Podaje je jak przystawkę czy nawet danie główne, w przypadku mięsa. Ludziom się to bardzo spodobało i teraz mu to procentuje.
Awatar użytkownika
pracus55
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2016, 10:00
Lokalizacja: Warszawa

24 cze 2016, 10:05

Myślę, że można o tym podyskutować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa