moja własna firma budowlana

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
karolak
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2015, 12:43

09 lip 2015, 12:46

Witam!
przymierzam się do otwarcia swojej firmy budowlanej i szukam kogos kto na początku może mi pomóc z całą dokumentacją. Rok temu pracowałem w firmie budowlanej (http://www.zygbud.com.pl/) i byłem bardzo zadowolony, dlatego postanowiłem swój biznes otworzyć. Jakie macie wskazówki dla początkujących?
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

11 wrz 2015, 12:40

ja otworzyłem firmę alenie obeszło sie bez pozyczki.... https://www.ideabank.pl/ poratował mnie ten bank, oferta wydaje mi sie najkorzystaniejsza. na razie biznes całkiem sie kręci, zobaczyymy jak bedzie po roku bo tyle sobie daję żeby zobaczyć czy własna firma ma sens
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

15 wrz 2015, 09:52

Czasami ciężko ruszyć z nową działalnością bez wsparcia finansowego, więc to zupełnie zrozumiałe.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

31 sty 2016, 12:58

Jeśli masz doświadczenie w tej branży i swoich klientów, to na pewno warto spróbować.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

11 lut 2016, 16:11

andrecourt pisze:też mam firmę budowlaną, a ściślej działam w branży usług dźwigowych... Powiem ci że specyfika sektora budowlanego jest na tyle skomplikowana że lepiej postawić na dobrą księgową.
karolak pisze:Witam, przymierzam się do otwarcia swojej firmy budowlanej i szukam kogos kto na początku może mi pomóc z całą dokumentacją.
Na wasze troski z rozliczaniem działalności tylko doświadczone biuro. Zapytajcie o współpracę jasta.pl księgowego z tychów, region Katowice, Mikołów ...jeśli komuś po drodze. Jako ciekawostkę przytoczę fakt, ze firmy zlecają u nich kontrole swoich działów księgowych, przekazują zadania swoich księgowych, zamawiają asystę doradczą przy zawiązywaniu spółek. Świadczy to o dużym zaufaniu.
Awatar użytkownika
Drzewant
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:32

19 lut 2016, 10:37

Moim zdaniem powinieneś zadbać o księgowość, controlling finansowy i zarządzanie przepływem dokumentów. Prowadzenie biznesu nie należy do prostych rzeczy, ale daje mnóstwo satysfakcji, jeśli widać efekty i firma stale się rozwija. Życzę sukcesów!
Awatar użytkownika
Czarek_1
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2016, 18:13

27 lut 2016, 15:36

księgowość to podstawa, później odpowiednio dobrane kadry i ludzie
Awatar użytkownika
mirekwalczyk
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2015, 08:22

05 maja 2016, 13:35

Są specjalne firmy doradcze i księgowe które pomogą ci zająć się całą dokumentacją. Samemu nie jest łatwo to wszystko pozałatwiać, dobrze powierzyć to komuś kto się na tym zna.
Awatar użytkownika
karolkaa
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2016, 10:01

16 maja 2016, 10:03

bez ksiegowosci nie uciagniesz dlugo
Awatar użytkownika
Urneg
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2016, 21:15

03 wrz 2016, 16:48

Dokładnie, bez księgowości daleko nie zajedziesz. Może po przeczytaniu kilku materiałów na http://www.portalkadrowy.pl na tym portalu, co nieco rozjaśnią Ci się niektóre sprawy dotyczące kadr i płac, jednak musisz poświęcić na to dużo czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa