Wyjazd w ciemno na totalnym spontanie

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Włoch. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
slonko21
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:58

01 wrz 2016, 21:37

Dokładnie, przemyśl to.
Awatar użytkownika
R1obert
Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2016, 11:31

03 wrz 2016, 13:26

No przemyśl koniecznnie
Awatar użytkownika
Mariia1990
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:01

20 maja 2017, 11:44

Znajomi byli na takim wyjezdzie i bardzo sobie chwalili tą wycieczkę. Jednak byli w 4 więc tez wspierali siebie nawzajem. Ja sama nigdy bym sie na takie cos nie pisala. Jedyne co mieli to plecaki, namiot i troche jedzenia. Zaopatrywali sie w sklepie podróżniczym trekmondo.pl/namioty/ , wiec jezeli bedziecie na taka wyprawe sie wybierac to zobaczcie co moze wam sie przydac :)
Awatar użytkownika
Aleksandra _Borys
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2018, 15:37

25 sty 2018, 15:46

mnie się taki pomysł podoba. Jeśli ktos nie ma zobowiązań, dzieci itd. to taki styl zycia może się okazać super przygodą.
Awatar użytkownika
Werusska
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2016, 23:09

01 kwie 2018, 21:17

Podobno jak jechać na Indonezję to tylko z biurem podróży Dua Benua duabenua.com/pl/Taką opinię wielokrotnie czytałam w internecie, ale sama jeszcze nie wiem ile w tym prawdy. Byłam na ich stronie i prezentuje się naprawdę nieźle. Widać, że prowadzą to biuro podróży z czystej pasji, bo właścicielami jest małżeństwo Indonezyjsko - Polskie. Reklamują się też tym, że mają wielu natywnych przewodników, którzy będą nas w stanie doprowadzić w najdziksze rejony Indonezyjskich wysp. Podobno można nawet poznać plemię Papuasów, albo zobaczyć Sumatrzańskie orangutany.
Awatar użytkownika
pyrostal
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2019, 10:23

24 cze 2019, 15:23

Jak dla mnie wyjazdy w ciemno są fajne, jeśli człowiekowi aż tak bardzo na pracy nie zależy i ma trochę zaskórniaków w kieszeni. Zresztą, to już chyba nie te czasy, kiedy człowiek jeździ w ciemno zagranicę za pracą.
Awatar użytkownika
wolskidam
Posty: 25
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:35

04 sie 2019, 17:09

Ja bym się zdecydował na taki wyjazd, ale nie sam. Musiałbym jakiegoś kompana jeszcze mieć, żeby było nas dwóch.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa