Praca Probitas Finance

Forum dla poszukujących pracy za granicą
Zablokowany
Awatar użytkownika
Arina
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2017, 10:26

18 cze 2017, 18:33

Jeżeli Waszą domeną są finanse, bardzo fajną ofertę pracy można obecnie znaleźć w Probitas Finance na stanowisku Doradca Klienta w Szczecinie . Sama mam bardzo pozytywne doświadczania w związku z zatrudnieniem w tej firmie, póki co jednak pochłonęły mnie obowiązki macierzyńskie, nie mniej jednak jeżeli chcecie pracować w miłej atmosferze i nie boicie się nowych wyzwań, na pewno warto spróbować swoich sił i aplikować:) ogłoszenie można znaleźć np. na pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/doradca-kli ... ta,5330921
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2017, 11:12

24 paź 2017, 11:14

Moja siostra u nich pracowała. Też nie narzekała. Musiała wyjechać do innego kraju i stąd rozstanie z firmą, ale chwaliło sobie u nich zatrudnienie. Także jeśli ktoś ma głowę do finansów i chciałby pracować w stabilnej firmie, gdzie faktycznie można się rozwijać - to Probitas Finance będzie odpowiednim miejscem.
Awatar użytkownika
mirabelka
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2017, 12:15

06 gru 2017, 12:18

Pracuję od kilku miesięcy i jestem zachwycona. I samą pracą, i atmosferą w firmie. Nie mają dużych wymagań, wszystkiego można się u nich nauczyć. Ja startowałam tylko z dużymi chęciami, teraz mam sporą wiedzę i atrakcyjne wynagrodzenie :D
Zablokowany

Wróć do „Szukam pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa