Forum na sprzedaż

Oszczędzanie zarobionych pieniędzy

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy

Re: Oszczędzanie zarobionych pieniędzy

Postautor: Spevil » 14 lis 2017, 12:16

A co sądzicie o korzystaniu z różnego rodzaju promocji bankowych? Czy to się w ogóle jeszcze opłaca? Jakieś promocje bankowe są np. tutaj. Co o tym sądzicie?
Spevil

Postautor: Romekkk1 » 09 gru 2017, 3:28

Warto rozważyć fundusze inwestycyjne lub lokaty :)
Romekkk1

Postautor: Aleksandra _Borys » 25 sty 2018, 16:41

zgadzam się, albo chociażby prowadzenie konta oszczędnościowego. Nigdy nie wiadomo, kiedy oszczędności nam się przydadzą. Warto też pamiętać o tym, żeby nie żyć ponad stan – wiele osób kupuje rzeczy, które nie są im wcale potrzebne
Aleksandra _Borys

Postautor: Aleksandra _Borys » 29 sty 2018, 17:12

Jak byłam młodsza to za bardzo nie oszczędzałam , a teraz tego żałuję.
Moim zdaniem zawsze trzeba mieć coś na czarną godzin, nie wspominam już o odkładaniu na takie rzeczy jak dom czy samochód. Podobno tylko co piątego Polaka byłoby stać na to żeby po utracie pracy utrzymać się przez okres 3 - 6 m-cy
Aleksandra _Borys

Postautor: Mateo89_01 » 13 lut 2018, 14:34

przy większej sumie moim zdaniem najlepiej zainwestować pieniądze w nieruchomości.
Mateo89_01

Postautor: dusia » 13 sie 2018, 19:12

Oszczędzać można na wiele różnych sposobów. Ja na przykład jestem w stanie zaoszczędzić troszkę pieniędzy chociażby na telefonach komórkowych. Jak ? Jakiś czas temu przeniosłam numer do nowej polskiej sieci Otvarta https://otvarta.pl/. Teraz płacę co miesiąc jedynie 13,99 zł, mam nielimitowane rozmowy do wszystkich, 2 GB internetu w pakiecie i umowe na czas nieokreślony. Wcześniej na doładowania wydawałam około 50 zł miesięcznie więc oszczędności są :)
dusia

Poprzednia

Wróć do Anglia