Brak pomysłu na życie...

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2015, 14:27

30 lis 2015, 10:06

Założenie własnego biznesu to też nie jest łatwy orzech do zgryzienia ale jeśli trafi się w niszę to może się udać ;)
Awatar użytkownika
Przemek54
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2015, 13:19

10 gru 2015, 14:39

Dobrze napisane: trzeba zorientować się najpierw na rynku pracy i zobaczyć, jakie zawody są najbardziej popularne i najlepiej płatne. Wszystkiego się można nauczyć, trzeba mieć tylko odpowiednią motywację do tematu:-) Dlatego warto zrobić rozeznanie w temacie lub tez bazować na tym, co się umie, niektórzy mają naturalne zdolności i talenty, które wystarczy tylko pielęgnować i rozwijać. Praca zgodna z własną pasją zawsze była najlepszą opcją:-) Ale to luksus!
Awatar użytkownika
Assasin
Posty: 191
Rejestracja: 04 sty 2014, 18:44

16 lis 2016, 09:15

no jak brakuje pomysłu na życie to rzeczywiście, kiepsko.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

29 lis 2017, 11:56

jestesmy na tym samym etapie widze... no coz nie ma co sie zamartwiac tylko wziac sprawy w swoje rece bo nikt za nas nie zdecyduje. ja powaznie zastsnawiam sie nad tym by zostac wedding plannerem, serio :) tak dobrze mi poszla organizacja mojego wlasnego slubu i wesela ze tak sobie mysle, zeby pojsc w tym kierunku. szkol o takim profilu raczej nie ma ale slyszalam ze np w emtg.pl są takie kursy, juz zaczelam nawet odkladac kase :)
Awatar użytkownika
Wiktoria92
Posty: 20
Rejestracja: 01 gru 2017, 09:20

04 gru 2017, 12:35

To może być ciekawe zajęcie, bo taki konsultant ślubny, to nadal w Polsce niszowy zawód. A jeśli zastanawiacie się nad wyborem drogi zawodowej, to warto sobie poprzeglądać tego typu blogi http://praca-lodzkie.pl/ i sprawdzić jacy pracownicy są najczęściej poszukiwani. Z tego co wiem, to teraz fachowców często się ceni bardziej niż specjalistów….
admin
Site Admin
Site Admin
Posty: 31
Rejestracja: 25 paź 2018, 23:59
Lokalizacja: Polska

17 paź 2018, 03:11

Może wolontariat? :)
Awatar użytkownika
jallynda
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2018, 15:08

10 gru 2018, 14:26

Faktycznie polecam rozglądać się znacznie wcześniej za jakaś pracą albo chociaż orientować się jakie wymagana mają pracodawcy, bo wtedy łatwiej będzie się przygotować do tego, co faktycznie nas interesuje. Poza tym fajnym sposobem na poznawanie specyfiki danej pracy są staże albo praktyki. Ewentualnie faktycznie wolontariat. Wtedy można zobaczyć, co najbardziej odpowiada i w jakim kierunku iść. Bo niestety studia nie są wystarczającym przygotowaniem do pracy
Awatar użytkownika
krzpar
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:33
Lokalizacja: Balice

13 gru 2018, 10:05

Mieliście tak, że poszliście do jakiejś pracy niby na chwilę i już zostaliście ? Poszedłem tak do pracy 2 lata temu do Concept Music Art, tak bardzo mi się spodobało to środowisko i praca w eventach, że pracuję do dzisiaj. :) Póki co jest mi tu bardzo dobrze, pracuję z ciekawymi ludźmi, szef jest normalnym człowiekiem, z którym można się dogadać. Firma prowadzi rekrutację na kolejne stanowiska, więc polecam wysłać swoje CV: https://www.cma.pl/praca-w-eventach-kariera-w-cma/
Awatar użytkownika
joannabrzeczek
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 14:56

13 gru 2018, 15:07

To zależy czym się interesujesz, może warto pomyśleć nad jakims kursem?
Awatar użytkownika
idabudzak
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2018, 01:45

20 gru 2018, 01:47

Najlepiej wybrać coś co cie interesuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa