Czy na złocie da się zarobić?

Przepisy prawne dotyczące Kodeksu Pracy - obowiązki i prawa pracownika, bezpieczeństwa i higieny w pracy, inne
Awatar użytkownika
john007
Posty: 7
Rejestracja: 02 paź 2017, 18:21

02 paź 2017, 18:24

Mi się wydaje, że ten temat jest jednak nieco zbyt złożony, żeby móc to prosto rozwiązać. Lepiej zostawić to profesjonalistom. Dzięki temu nie narobimy sobie problemów...
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

18 gru 2017, 10:32

Da się, ale trzeba wiedzieć jak, wiele osób się na tym nacięło.
Awatar użytkownika
bendix
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:49

15 sty 2018, 18:38

Ja w takich sprawach staram się radzić znajomych. Bardzo często wychodzą z tego świetne sytuacje :)
Awatar użytkownika
Czupakabra
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:44

16 sty 2018, 23:46

Dzięki :) Z całą pewnością przydadzą mi się te porady :)
Awatar użytkownika
Strelka
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwie 2018, 09:57

29 maja 2018, 19:49

Na pewno się da zarobić :) Złoto jest jedną z pewniejszych inwestycji na jakie możecie postawić, ponieważ ten kruszec opiera się zmianom gospodarczym, politycznym itp. Poczytajcie sobie coś więcej o tym na stronie https://idfmetale.pl gdzie możecie również zakupić monety kolekcjonerskie, czy też złoto pod inwestycje.
Awatar użytkownika
nina66
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:44

22 lip 2018, 11:34

W sumie to na złocie, ani srebrze się nie znam dlatego wolałabym zainwestować w https://www.fundico.eu/ . Tam gdy tylko dam swoje pieniądze, po roku odzyskam ponad 60% więcej oszczędności. Inwestycja jak się patrz. Z resztą żadna lokata, nie jest w stanie zagwarantować mi takich zysków jak fundico.
Awatar użytkownika
dana78
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2017, 23:17

21 paź 2018, 13:02

Moim zdaniem na złotych monetach da się zarobić. Widziałam różne ciekawe propozycje w sklepie internetowym https://www.metalmarket.eu/sw/menu/mone ... y-802.html , mają tam mnóstwo ciekawych monet w tym o różnej wielkości i cenie.Każdy znajdzie coś dla Siebie nawet na sam początek, aby dużo nie inwestować.
Awatar użytkownika
luck
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:16

14 lis 2018, 06:58

Kiedyś była taka mozliwośc ale obecnie już nie da się tyle zarobić ile kiedyś.Niby cena złota rośnie, jednak wszystko drożeje. Mamy do czynienia z roku na rok z inflacją tak wiec cena wzrostu złota wcale nie wydaje się taka duża. Jest to na pewno dobra inwestycja jeśli chcemy odłozyć pieniądze na przyszłość. W o wiele dłuższej perspektywie czasu.

Jednak jeśli w grę wchodza mniejsze pieniadze, proponowałbym raczej stawiać na bardziej standardowe sposoby oszczedzania

na lokacie
albo na koncie oszczędnościowym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie prawo i księgowość”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa