Gdzie kupić dobre kosmetyki?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adamowski_j
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:12

06 lis 2017, 09:57

Kupuję kosmetyki w aptece. Przy wrażliwej skórze przed zakupem muszę poradzić się farmaceuty czy zawarte składniki nie przyczynią się do uczulenia. Ale kiedyś pokusiłem się na wypróbowanie kosmetyków ze sklepu internetowego https://sklep.barwa.com.pl/ Zachęciła mnie do tego informacja zamieszczona na stronie, że oferowane produkty są wytworzone ze sprawdzonym składem, że są hipoalergiczne, a więc bezpieczne i mogę im zaufać. Jak mówi powiedzenie ''do odważnych świat należy'' zdobyłem się na odwagę i wypróbowałem. Zacząłem od mydełka w płynie z ekstraktem z pszenicy. Rzeczywiście skutków niepożądanych nie było, a wprost przeciwnie moja skóra jest dobrze odświeżona i nawilżona. Piszę ''jest'', ponieważ teraz poza apteką kosmetyki kupuję też w wymienionym sklepie internetowym. Są przy tym dużo tańsze.
Awatar użytkownika
Graczx
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2017, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

16 lis 2017, 20:32

a tu patrzyłeś? Pierwszy lepszy link z Google: https://dobretabletki.pl/kremy-przeciwzmarszczkowe/
Awatar użytkownika
kosmiczna
Posty: 62
Rejestracja: 24 sie 2017, 16:50

17 lis 2017, 21:42

Najlepiej jest najpierw troszkę poczytać o kosmetykach,a później je kupować. Zajrzyj sobie na tego https://www.miskejt.pl/ bloga bo tam na pewno znajdziesz sporo recenzji rewelacyjnych kosmetyków. Ja bardzo często sobie tam zaglądam i dzięki temu wynajduje swoje perełki :)
Awatar użytkownika
isiamisia
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2017, 18:34

21 lis 2017, 11:42

Nie lepiej zostawić ten temat specjaliście?
Awatar użytkownika
veronea0987V
Posty: 5
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:33

22 lis 2017, 13:40

dobre kosmetyki to takie, które pasują do potrzeb naszej skóry, bardzo indywidualna sprawa, wiem jednak, ze wcale nie musza byc drogie, Ziajka daje rade :)
Awatar użytkownika
mami
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2017, 13:38

24 lis 2017, 13:40

Własnie, tak jak w tytule polecam kupowac dobre kosmetyki, sprawdzonych i renomowanych firm, używając jakies buble z supermarkietu mozna nabawic się alergii, uczuleń, a nawet trądziku. A nie wiem czy wiecie że trądzik jest bardzo trudny do wyleczenia. Mogą być też przebarwienia, czy waszym zdaniem krem skinoren na przebarwienia  nadaje się? Ktos stosował? Jakie opinie?
Awatar użytkownika
mami
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2017, 13:38

15 gru 2017, 11:44

Ja już nie używam kosmetyków drogeryjnych, przerzuciłam się na produkty apteczne i widzę dużą różnicę, kondycja mojej cery znacznie się poprawiła. Szczególnie ze mam problemy z trądzikiem, także wolę nie eksperymentować. Zastanawiam się nad żelem skinoren, jakie są wasze opinie?
Awatar użytkownika
edna
Posty: 54
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:22

15 gru 2017, 15:15

Dla mnie ważna jest jakość, a nie miejsce zakupu.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

03 sty 2018, 17:31

to oczywiste, że jakość produktów jest najważniejsza. Ja patrzę zawsze na to by skład danego kosmetyku był jak najbardziej naturalny bez alkoholu czy parabenów. Osobiście lubię Eldan Cosmetics, można je w dobrej cenie kupić np w hurtowni Mimari. Spory wybór i szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

04 sty 2018, 10:26

Hej,
zajrzyjcie na http://gostynintv.pl/ stąd dowiedziałem się gdzie kupic dobre i tanie kosmetyki. Dodatkowo znajdziecie tu liczne informacje o suplementach i innych produktach. Po za tym liczne artykuły są poświęcone promocjom w sklepach i dzięki nim wiem z jakich rabatów korzystać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa