Dobre biuro podatkowe Gliwice

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aresn06
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2018, 23:46

16 sty 2018, 00:10

Biur rachunkowych jest masa. Nie wiadomo tak naprawdę jakiemu zaufać.
____
nowoczesne akcesoria kuchenne
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

22 sty 2018, 14:04

Może popytaj wśród znajomych ? Ja tak trafiłam do swojego obecnego biura podatkowego i jestem mega zadowolona ale już miałam pewność, że są okej. Jestem ze Śląska ale z okolic Sosnowca, jeśli pasują Ci też te rejony to mogę podesłać namiar :)
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

24 sty 2018, 15:16

ja jestem z Gliwic i od jakiś 2 lat prowadzę księgowość w biurze doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Szczerze mogę ich polecić są profesjonalni, terminowi i uczciwi. Zresztą działają w branży już ponad 20 lat więc doświadczenie mają spore :)
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

05 lut 2018, 06:57

jastrzab chciałam polecić dokładnie tą samą firmę :) oni ogólnie są dość znani w regionie, istnieją już bardzo długi czas i mają dobre opinie wśród klientów. U mnie prowadzą kompleksową księgowość firmy, znajomemu też co roku pomagają w staraniach o zwrot podatku VAT z UE.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

05 mar 2018, 11:18

fajnie, że udało się z nimi umówić :) na pewno będziesz zadowolona. Poza tym jak w przyszłości będziesz zatrudniać pracowników to mają też w swoim zespole specjalistę do spraw personalnych :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa