Wyposażenie w gastronomii

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jimitu
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2018, 14:14

28 sty 2018, 15:09

Czy znacie sklepy w sieci, gdzie można zamówić wyposażenie do punktów gastronomicznych?
Namierzyłam ten sklep: https://mmgastro.pl/promocje i wydaje mi się, że warto skorzystać z ich oferty, szczególnie z promocji na stronie, które ciągle uaktualniają.
Podpowiecie mi, od czego zaczęlibyście wyposażanie małej restauracji?
Ostatnio zmieniony 04 mar 2018, 17:16 przez Jimitu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

19 lut 2018, 08:40

No a na przykład tą firmę Winterhalter sprawdzałeś? Oni mają zmywarki i wyparzarki a to na pewno w punkcie gastronomicznym rzecz niezbędna, to się zainteresuj ich ofertą
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

19 lut 2018, 14:39

Wiecie gdzie można dostać gofrownicę w dobrej cenie? Chodzi mi o taką dla moich indywidualnych celów domowych :)
Awatar użytkownika
edna
Posty: 54
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:22

21 lut 2018, 22:34

Chociażby na allegro lub w pierwszym lepszym supermarkecie.
Awatar użytkownika
kokoso
Posty: 19
Rejestracja: 30 lis 2017, 15:52

20 mar 2018, 20:48

Moim zdaniem jak się chce kupić dobre wyposażenie do gastronomii, to najlepiej sprawdzi się hurtowania gastronomiczna. Nie ma sensu każdego sprzętu, kupować w innym sklepie. Bo przecież szkoda na to wszystko czasu, które przy zakładaniu lokalu i tak pewnie jest na wszystko za mało. Najwygodniej jest kupić wszystko w jednym miejscu. Tylko oczywiście trzeba mieć namiary na jakąś porządną hurtownię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa