Zakładanie spółki przez internet

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aneczka26
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2013, 13:07

19 lut 2013, 13:15

"to trochę potrwa" - a ile to będzie mniej więcej trwać? Ja tak samo zastanawiam się nad programem 8.1
Awatar użytkownika
tomeh
Posty: 21
Rejestracja: 01 lip 2013, 16:50

01 lip 2013, 16:53

Jak zna się osoby to cidg można przez neta ale na żywo zawsze lepiej.
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

06 lut 2014, 12:48

Myślę, że póki co lepiej takie sprawy załatwiać osobiście, bo za pośrednictwem Internetu może dochodzić do nieporozumień. Szczególnie jeśli chodzi o nasz kraj ;) Jeśli nie chcesz załatwiać takich rzeczy samodzielnie albo nie masz na to czasu, możesz zatrudnić biuro podatkowe pyskowice, którego przedstawiciele będą Cię reprezentować w instytucjach.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

08 lut 2014, 13:00

Ja prowadziłem ze znajomym serwis ogłoszeń lokalnych. Głównie były to ogłoszenia z samochodami używanymi. Hulało nam to z dwa lata, potem powstały inne większe, ale przenieśliśmy się teraz do własnego komisu i współpracujemy z innymi portalami. Także w internecie nic nie zginie :)
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

10 lut 2014, 16:37

tomeh pisze:Jak zna się osoby to cidg można przez neta ale na żywo zawsze lepiej.
Miałeś na myśli CEIDG?
Awatar użytkownika
Linda23
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2018, 21:35

19 cze 2018, 19:28

To prawda, że czasami mniejsze firmy są wypychane z rynku przez większe, które posiadają więcej możliwości. Fuzje firm stały się coraz bardziej popularne i dlatego warto przemyśleć czy nie zdecydować się na taki krok (tutaj Wam pomogą - http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/). Dzięki temu z Waszej małej firemki również może powstać duża, która obejmie prowadzenie i prym na rynku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa