Szukam pomysłu na własny biznes

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzys2
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:54

06 cze 2007, 00:17

Witam, jestem od paru dni w Londynie i chyba będę wracał do kraju. W Polsce jest chyba więcej pracy. Zastanawiam się nad rozkręceniem własnej działalności. Może by ktoś dał jakiś pomysł. Mam kolegę, który hoduje szynszyle. Dosyć nieźle mu to wychodzi, inny lisy, ale mówi że jest w tej branży coraz gorzej. Ja jestem z wykształcenia grafikiem komputerowym, więc może by ktoś mi polecił cos w tej branży.
Czekam na jakieś porady i z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
victoria125
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2007, 11:02

14 cze 2007, 11:16

krzys2 pisze: Witam, jestem od paru dni w Londynie i chyba będę wracał do kraju. W Polsce jest chyba więcej pracy. Zastanawiam się nad rozkręceniem własnej działalności. Może by ktoś dał jakiś pomysł. Mam kolegę, który hoduje szynszyle. Dosyć nieźle mu to wychodzi, inny lisy, ale mówi że jest w tej branży coraz gorzej. Ja jestem z wykształcenia grafikiem komputerowym, więc może by ktoś mi polecił cos w tej branży.
Czekam na jakieś porady i z góry dziękuję.

Witam. Ja tez jestem zainteresowana otworzeniem wlasnej dzialalnosci w Polsce, ale chce zostac w Londynie. Na zasadzie Zakladam firme w uk, a ona funkcjonuje w Polsce, wiem ze tak sie bardziej oplaca z punktu widzenia podatkowego. Nie mam jednak pojecia jak to zrobic. Pomysl mam-najprostrzy na swiecie- sklepik z bielizna. Nie wymaga duzego nakladu finansowego, a bielizne kupuje kazdy, nawet myslalam tez o sex-szopie, ale do tego chyba wyzsza szkola jazdy. Najgorsze jest to ze nie wiem od czego zaczac, i jakie sa warunki zeby otworzyc cos takiego , placic podadki normalnie jak kazdy czlowiek, i nie popelnic samobojstwa przez to... Jezeli wiesz na jakich zasadach odbywa sie taka operacja bede dozgonnie wdzieczna. Pozdrawiam. to jest mój e-mail melpomena@o2.pl.
Awatar użytkownika
krzys2
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:54

14 cze 2007, 11:46

Witam, powiem szczerze, nawet nie pomyślałem, że można mieć otworzoną działalność gospodarczą w Anglii a prowadzić ją w Polsce. I na dodatek, że będzie to bardziej sie opłacało pod względem podatkowym. Podobnie jak Ty myślałę o prowadzeniu handlu bielizną, ale ja chcę otworzyć sklep internetowy. Masz super pomysł. Jeśli będziesz coś więcej wiedziała to prosze napisz. Będę niezmiernie wdzięczny.
Pozdrawiam. Krzysztof.
Awatar użytkownika
j.stefaniak
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2007, 11:39

01 lip 2007, 11:50

Witajcie. Jest możliwość prowadzenia działalności jednocześnie w Anglii i w Polsce. Nawiązałem aktywną współpracę z ludźmi, którzy prowadzą swoje biznesy m.in. w tych krajach. Jest to przedsięwzięcie, które można prowadzić w innych krajach będąc w Polsce. Służę pełną informacją. Dodam, że przedsięwzięcie nie wymaga wielkich nakładów finansowych, więc ryzyko jest praktycznie wyeliminowane. Jest to świetna alternatywa dla ludzi, którzy już mają dość jeżdżenia za chlebem. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni i zaczynamy zarabiać peniądze. Jeśli jesteście zainteresowani, to napiszcie do mnie. Pozdrawiam - Jarek :-) stefaniak@eurobiz.com.pl
Awatar użytkownika
oluss.1
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2007, 09:30

06 lis 2007, 10:17

Napisałeś że szukasz pomysłu na biznes, jednak pamiętaj że wcześniej należy sprawdzić rynek i sięgnąć po opinnie profesjonalistów, gdybyś poczytał troszeczke na ten temat w serwisie Profeo.pl to byś już wiedział że to popyt i podaż nakręcają interes, ale żeby było mało to jeszcze dowiedziałam się ciekawych rzeczy czytająć forum "Jak bezpiecznie sprzedać pomysł .." Tam to dopiero aż tętni sugestiami i poradami profesjonalistów. pozdrawiam
Awatar użytkownika
redcart
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2009, 14:05

14 maja 2009, 14:10

Oprogramowanie RedCart przeznaczone jest w szczególności dla osób ceniących funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. Sklep posiada m.in. pełną integrację z platformą Allegro, porównywarkami cen oraz obsługę płatności online. Stałe wsparcie techniczne oraz profesjonalna obsługa zapewniają wysoki komfort pracy ze sklepem.

Sklepy internetowe RedCart.pl zawierają usługę hostingową, a ponadto bardzo dobrze pozycjonują się w wyszukiwarce Google. Bezpłatne aktualizacje sklepów internetowych sprawiają, że stale pracujemy na najbardziej aktualnym oprogramowaniu. Obsługa sklepu jest intuicyjna i nie powinna sprawić problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Otwarcie własnego sklepu internetowego trwa zaledwie kilka minut. Sklep w pełnej wersji można bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań testować przez 10 dni.

Więcej informacji na stronie internetowej RedCart.pl
Awatar użytkownika
NORDCAP32
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2010, 12:09

09 cze 2010, 12:29

Mam taki pomysł : znam branżę łozysk od 17 lat w Polsce i nie tylko, a może by tak np. za granicą zorganizować sklep w tej branży, potrzebna osoba znajaca j. oraz realia danego kraju, ja mam zapas towaru na. ok. 170 tys zł. oraz dobre źródła zaopatrzenia, mile widziany ktoś z wkładem własnym, a może wystarczy po prostu taki sklep mieć w Polsce np. internetowy z prawdziwego zdarzenia - oczekuję wspólnika energicznego, kreatywnego, z szeroko otwartą głową.
Awatar użytkownika
Maria_Jaworska
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2011, 17:05

27 lut 2011, 17:08

Witam polecam Wam bardzo fajne programy do prowadzenia firmy zarówno dotyczą…ce księ™gowoś›ci, jak i prognoz oraz ocen. Dzieki nim ł‚atwiej Wam będzie prowadzić‡ różnego typu zestawienia, które z pewnoś›cią… uł‚atwią dogląd tego, co ważne, czyli zarobków i strat.
Ja czytałam o tych programach na forach i dzieki temu właś›nie się™ skusiłam i powiem szczerze. że nie żałuję. Użytkuję™ m.in.: Pełną Księgowość - wersja dla Windows‡, Analizę finansową w Excelu, FakturyExpress 6 2010.

nie wyobrazam sobie juz teraz funkcjonowania mojej firmy bez tych programów, neizwykle proste wobsłudze i łatwe w użytkowaniu, dają wiele możliwości.
Najważniejsze jest też to, że nie trzeba czekać ani płacić za kuriera, bo program dostajemy na dysk w ciągu dosłownie 15 minut!!!
Może ta informacja przyda się komuś, kto dopiero rozpoczyna przygodę z firmą.
Ja zakupiłam programy na analizafinansowa.net

Polecam i pozdrawiam

Maria
Awatar użytkownika
Boggie
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2011, 13:41

19 kwie 2011, 13:52

Moze na poczatek zostac tzw. freelancerem i z tego powoli uztworzyc jakas wlasna firme? Zdobedziesz wiedze, potencjalnych klientow i rozeznasz sie na rynku.
Awatar użytkownika
Bartek Jakubowski
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2011, 17:21

21 kwie 2011, 18:29

Tak jak napisał Boggie warto zostać freelancerem i szukać zleceń w Internecie, a po jakimś czasie otworzyć własny biznes.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa