Budowa magazynu...

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Maciej.Sch
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2018, 12:46

20 lis 2018, 09:26

tadeuszz pisze:
20 lis 2018, 08:49
Budowa magazynu to z pewnością jakieś tam wyzwanie, ale myślę, że można pracę sobie nieco ułatwić, inwestując w sprawdzone rozwiązania. Do takiej budowy polecam porządne podpory budowlane, np. takie jak te: http://www.artesystem.pl/szalunki-i-podpory/ i inne
Brzmi całkiem dobrze. Jak połączymy to z dobrą instalacją grzewczą to stworzy się całkiem przyjemna i funkcjonalna przestrzeń dla pracowników. Polecam zakup solidnych przewodów elastycznych izolowanych takich jak https://www.prowent-bialystok.com/kominki/dystrybucja-goracego-powietrza/rury-elastyczne-i-przewody-izolowane/ który zadbają o właściwy w zakładzie pracy czy magazynie przepływ ciepłego powietrza :)
kasiunia
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2017, 16:48

15 gru 2018, 10:19

Nie wiem czy wiecie, ale wcale nie musi to być droga inwestycja.W firmie , w której pracuję tez powstał problem braku powierzchni warsztatowo - magazynowych i pierwotnie projekty, zezwolenia itp. aż jeden z dyrektorów rzucił taki oto temat https://halplan.pl/namioty-warsztatowe.html - namioty warsztatowe.Rozwiązanie się bardzo spodobało i po rekonesansie w firmie w Trzebini zamówiliśmy taki namiot.Sprawdza się bardzo dobrze.
gabrysia21
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2018, 19:25

29 gru 2018, 11:05

Magazyn powinien wyglądać też praktycznie i ładnie. Sprawdzi się na pewno tutaj stolarka drewniana jako ozdoba zewnętrzna czy wewnętrzna takiego miejsca. Można z niej stworzyć szybko i praktycznie wiele ciekawych propozycji estetycznych. Zerknij na http://www.radbud.pl zobaczysz tam wiele takich realizacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne