Re: Reklama-jaka ?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Werusska
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2016, 23:09

27 gru 2018, 12:21

Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę. Czasem mam wrażenie, że firmy o tym zapominają, a przecież takie konferencje, czy targi to naprawdę świetna okazja do zaprezentowania się. W jakiej branży działacie? Zawsze do danej działalności można odpowiednio zaaranżować swoje stanowisko. W tej kwestii jednak zdajcie się na profesjonalne produkty, przykładem są produkty firmy http://dc-graphics.pl/ Banery, potykacze, ścianki reklamowe, systemy wystawiennicze, z całą pewnością wybierzecie coś idealnego dla siebie.
Awatar użytkownika
zenus3
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2018, 23:57

12 sty 2019, 20:01

Skoro mowa o targach to wybieracie się na Remadays w połowie lutego w Nadarzynie? W tamtym roku sporo kontaktów branżowych tam podłapałem więc uważam że warto
Awatar użytkownika
ratage
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:25

25 kwie 2019, 10:24

Tak się też zacząłem zastanawiać nad kwestią reklamy. I wydaje mi się, że optymalnym wyjściem, jeśli uwzględni się koszty i efekty, może okazać się reklama w internecie. Kolega z Gorzowa Wielkopolskiego, który zajmuje się hotelarstwem, zwrócił mi uwagę na to że dopiero intensywna promocja w sieci pomogła mu porządnie zwiększyć sprzedaż i ściągać gości.
Może ja powinienem zrobić to samo u siebie???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa