strój do korporacji

Obowiązki pracownika i pracodawcy
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

22 paź 2018, 11:06

W korporacjach najczęściej jest określony dress code, do którego należy się dostosować. Kobiety z pewnością muszą nosić żakiety i spódnice lub spodnie. Ja nie widzę w tym nic złego, tym bardziej, że wybór takich elementów garderoby jest ogromny, co widać kiedy się odwiedzi https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/ ... -i-zakiety . Znajdziecie tam mnóstwo fasonów o ciekawych krojach, dzięki którym będziecie czuć się kobieco i zarazem wyglądać elegancko.
Awatar użytkownika
karjas
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2018, 14:01

05 gru 2018, 09:37

Pracuję w agencji eventowej Concept Music Art i nie spotkałem się z jakimś odgórnym wymogiem stroju, widocznie nasi przełożeni mają luźne podejście w tej sprawie :) Choć i tak najczęściej chodzę w dżinsach i koszuli, ewentualnie czasem marynarce. Natomiast Panie, które mają więcej styczności z klientem preferują żakiety. Stojąc przed szefem nie trzeba się stresować, gdyż nasz przełożony Krzysztof Paradowski jest bardzo sympatyczny i łagodny. Możecie sami się przekonać, gdyż prowadzona jest rekrutacja na różne stanowiska: https://www.cma.pl/praca-w-eventach-kariera-w-cma/
Awatar użytkownika
jallynda
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2018, 15:08

10 gru 2018, 14:37

Ja do tej pory też nie spotkałam się z jakimś szczególnym dress codem, ale może dlatego, że nie pracowałam w firmie o aż tak ustalonych regułach. Wiadomo, ze chodzi o to, żeby nie przyjść w piżamie, ale też nie żeby na co dzień chodzić w garsonce. No chyba, że jakaś firma ma np. swój uniform to wtedy też inna sytuacja
Awatar użytkownika
NatusiaaaKRK
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2019, 10:14

01 mar 2019, 10:30

Dla kobiet to fajnym rozwiązaniem są garnitury i szpilki do tego
Awatar użytkownika
moskalek
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2019, 22:36

04 mar 2019, 22:37

ooo tak albo marynarka i fajne spodnie kuloty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa